Popcorn karmelowy to jedna z najpopularniejszych przekąsek na świecie. Prażona kukurydza idealnie pasuje na imprezy urodzinowe, przyjęcia, wypady ze znajomymi, a nawet na relaksujący wieczór w domu.

W naszej ofercie właśnie pojawił się nowy produkt: Funny Sheep Caramel Popcorn. Dlaczego o tym piszemy? Uważamy, że to idealna okazja dla Ciebie, by zdobyć rzeszę oddanych klientów.

Funny Sheep Caramel Popcorn SMART SNACK

Krótka historia karmelowego szaleństwa

Prażona kukurydza była prawdopodobnie znana już w czasach prehistorycznych na terenie dzisiejszego Meksyku. W Ameryce w XIX wieku był podawany jako śniadanie, a w drugiej połowie XX wieku na stałe zadomowił się w salach kinowych.

Karmelowy popcorn jest też znany już od ponad 100 lat. Wszystko za sprawą dwóch braci: Fredericka i Louisa Rueckheimów, którzy w 1870 roku otworzyli sklep z popcornem w Chicago i zaczęli eksperymentować ze smakami. Bracia szybko osiągnęli sukces, ale wciąż poszukiwali nowych kombinacji smakowych. Wreszcie połączyli syrop karmelowy z prażoną kukurydzą, co okazało się strzałem w dziesiątkę!

Dzisiaj u nas debiutuje godny następca pionierskich produktów braci Rueckheimów. Produkt stworzony przez Smart Snack to wyjątkowa pozycja na półce przekąsek i produktów na imprezy.

Popcorn karmelowy lepszy niż w kinie!

Funny Sheep Caramel Popcorn był już w sprzedaży w sklepach. Pomimo tego, że był na sklepowych półkach przez krótki czas, podbił kubki smakowe klientów i był rozchwytywany szczególnie przez dzieci.

Dziś możemy z dumą podzielić się z wami informacją, że ta wspaniała przekąska wraca na polski rynek. Dlaczego jednak warto zdecydować się właśnie na ten popcorn?

Produkt firmy Smart Snack to przede wszystkim najwyższa jakość. Prażona kukurydza jest bogato pokryta naturalnie gotowanym karmelem. Producent zadbał o to, by przekąska była przede wszystkim naturalna i zdrowa. By to osiągnąć, popcorn karmelowy z zabawną owieczką na opakowaniu jest gotowany wyłącznie na oleju kokosowym. Dzięki temu produkt nie utlenia się w wysokich temperaturach oraz nie traci swoich wartości.

To wszystko sprawia, że Funny Sheep Caramel Popcorn ma swoich oddanych wielbicieli na całym świecie. Od teraz znajdziesz ten produkt również w naszej hurtowni. Karmelowy popcorn to idealna przekąska na rodzinną imprezę, piknik, weekendowy wypad ze znajomymi, a nawet na spacer. Musisz ją mieć w swojej ofercie!

Pyszna oferta - nie tylko karmel

Zajmujemy się również dystrybucją takich produktów jak:

  • Funny Sheep Popcorn w karmelu z mleczną czekoladą (Funny Sheep Popcorn in caramel with milk chocolate)
  • Funny Sheep Popcorn karmelowy z orzeszkami arachidowymi i masłem orzechowym (Funny Sheep Caramel popcorn with peanuts and peanut butter)
  • Funny Sheep Popcorn karmelowy z cynamonem (Funny Sheep Caramel popcorn with cinnamon)
  • Funny Sheep Popcorn karmelowy w polewie czekoladowej (Funny Sheep Caramel popcorn in chocolate glaze)
  • Funny Sheep Popcorn z Wasabi (Funny Sheep Popcorn with wasabi)
  • Funny Sheep Słony Popcorn (Funny Sheep Salty Popcorn)
  • Funny Sheep Serowy popcorn (Funny Sheep Cheese popcorn)
  • Funny Sheep Maślany Popcorn (Funny Sheep Butter Popcorn)
  • Funny Sheep Popcorn z masłem do mikrofalówki (Funny Sheep Butter Microwave Popcorn)
  • Słony Popcorn do Mikrofalówki (Funny Sheep Microwave Salty Popcorn)

SMART SNACK - Funny Sheep Popcorn

Skontaktuj się z nami, aby dowiedziec się więcej o pełnej ofercie SMART SNACK.

W celu zamówienia Funny Sheep Caramel Popcorn zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na najlepszą przekąskę!